ZooKoziołek
Napisz
Zadzwoń
536 573 600
Dla psów
Dla kotów
Dla gryzoni
Dla ptaków
Żywe zwierzęta
Newsletter
Chcesz być informowany o nowościach w naszej firmie ?

Nasze sklepy

Sklepy ZooKoziołek należą do firmy JOKO która powstała 1.03.2010r. w Bytomiu. Wraz ze wzrostem zainteresowania klientów zapadła decyzja o otwarciu pierszego sklepu w Bytomiu .


W listopadzie 2010 r. został otwarty nasz drugi sklep w Markecie Simply przy ul. De Gaulle"a 111-113 Zabrzu. Nabrane doświadczenie uświadomiło że wiekszość osób zaczyna robić większość zakupów w marketach i dyskontach gdzie łatwiej jest nabyć poszukiwane produkty. 


Styczeń 2013r. był momentem gdzie sklep z Bytomia został przeniesiony do Marketu Simply przy ul. Unii Europejskiej 4 w Radzionkowie o powierzchni 110m.  Nawiązanie stałej współpracy  z czołowymi producentami z branży zoologicznej, zapewnienia gwarancji jakości oraz najlepszych cen , zdecydowaliśmy się na zwiększenie ilości placówek handlowych co zaowocowało stworzeniem sieci sklepów zoologicznych. Stawiamy przede wszystkim na polskie produkty jak i polskich producentów. Pozwala to na stały rozwój firmy dlatego też w związku z rosnącym zainteresowaniem klientów niespełna rok później powróciliśmy do Bytomia. 


W kwietniu 2014r.  Markecie Simply przy ul. Kolejowej 18 w Bytomiu, powstał nasz trzeci i największy jak do tej pory 350m2 sklep ZooKoziołek który jest najwiekszym naszym sklepem w mieście.


Styczeń 2016r. Markecie Simply przy ul. Kościelnej 30 w Siemianowicach Śląskich został otwarty czwarty sklep. Najprawdopodobniej jest najwiekszy w tym mieście, z bezpośrednim wejściem z parkingu.


W Styczeniu 2015r. postanowiliśmy ujednolicić system sprzedaży co pozwoliło zrobić jednakowe ceny we wszystkich naszych placówkach. Dynamiczny rozwój sklepów ZooKoziołek spowodował, że w kwietniu 2015 roku podjęliśmy decyzję o stworzeniu Centrum Logistycznego. Dotychczasowa powierzchnia magazynowa stała się bowiem niewystarczająca dla sprawnej organizacji procesu dystrybucji. Nowy profesjonalnie zorganizowany magazyn o powierzchni 640 m2 w znacznym stopniu poprawił dystrybucję towaru do wszystkich naszych sklepów. Nowe możliwości Centrum Logistycznego pozwolą na szybszą dostawę towaru do naszych sklepów zgodnie z zasadą Just in Time. W Centrum nie zabrakło również pomieszczeń biurowych dla kadry naszych logistyków i oraz sali szkoleniowej, w której będą prowadzone szkolenia produktowe prowadzone dla pracowników firmy. Poza szkoleniami produktowymi systematycznie organizowane będą szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników. W perspektywie szybkiego rozwoju firmy nowe centrum logistyczne znacznie usprawni pracę istniejących sklepów jak i tych, które mamy zamiar otworzyć w nie dalekiej przyszłości.